Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılında KIA yetkili bayisi olarak temellerimizi 5.000 m² ‘lik bir alana atarak başladığımız serüvenimizde şuan 12.000 m²’lik bir alanda uzman ekibimiz ve başarılı yönetim kadromuzdan oluşan 115 kişilik çalışanımızla beraber 29 yıllık deneyimli KIA bayiliğimizin yanı sıra 2016 yılından bu yana Borusan Otomotiv’in yetkili servisi ünvanı ile BMW ve MİNİ markalarımız için de satış sonrası hizmetler merkezimizi başarılı bir şekilde yürütmekteyiz.

Standartların üzerinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çıktığımız yolda müşterilerimizi her daim en değerli varlık nedenimiz olarak görmeye ve bu yönde hizmet politikamızı sunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Otomotiv sektöründe yenilikçi ve anlayışlı ürün ve hizmet kalitemizle müşterilerimize benzersiz deneyimler sunmaya, anlaşmalı olduğumuz tüm kurum ve paydaşlarımıza sürdürülebilir değer sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğumuz her alanda en yüksek kalite ve müşteri anlayışıyla çalışma politikamıza devam etmek. Bünyemizde sunulan tüm hizmetlerde öncü ve aranan tek şirket olmak.